Tavaszi zsibongás
.jpg)
Elkezdődött február, esik az eső (ez jó a földnek, a növényeknek, de nem szeretjük), reggeltől estig szürkeség, napot ritkán látunk, hiányzik a napsütés. Mikor lesz már végre tavasz? A felújítás során "Bélyeggyűjteményem" (több száz kilóról beszélek) is új helyre kerül, de ehhez át kell néznem az összes dobozt, és rendszerezni a bélyegeket. Unalmas munka, de van benne szépség is, amikor felfedezek ismeretlen bélyegeket. Most is így jártam., persze véletlenek nincsenek. Biztosan azért figyeltem fel erre a magyar bélyegsorozatra, mert nagyon várom már a tavaszt, a természet ébredését. Az 1980-as kiadású bélyegsorozat címe: Virágokat porzó rovarok. Elsőre lehetetlen vállalkozásnak tűnt megtalálni a harmóniát e sokféle szín között, és még a fellelt mennyiség is korlátozott munkámban. Végül sikerült egy olyan képet alkotni, mely ide varázsolja a tavaszt.


